تبلیغات
زندگی نامه کشتی گیر ها - زندگی نامه رندی اورتون
کشتی کج

زندگی نامه رندی اورتون

پنجشنبه 29 تیر 1391 11:05 ق.ظ

نویسنده : mehdi jalili
اسم کامل:

رندال کیت اورتن-Randal Keith Orton

معروف به:

رندی اورتن-Randy Orton
قاتل اسطوره ها-The Legend Killer
مرد خانواده-The One Man Dynasty
افعی-The Viper
درنده ترین در دبلیو دبلیو ای-WWE's Apex Predator
تاریخ تولد:

سیزده فروردین 1359-April 1st, 1980

شهر تولد:

Knoxville, Tennessee

ساکن:

High Ridge, Missouri

والدین:

پدر-Robert Orton
مادر-Elaine Orton
برادر و خواهر:

دو خواهر
Nathan-کوچکترین خواهر
Becky-خواهر کوچکتر

تحصیلات:

متوسطه-High School

اسم دبیرستان متوسطه:

Hazelwood Central High School

اسم همسر:

سمنتا اسپنو-Samantha Speno
فرزتدان:

یک دختر
النا ماری اورتن متولد 22 تیر 1387-Alanna Marie Orton, born July 12th, 2008
»»جزئیات فیزیکی««

رنگ چشم
آبی

رنگ مو
خرمایی

قد
6 فوت و 4 اینچ
196 سانتی متر

وزن
245 پوند
112 کیلو گرم

تعداد تاتو
7 تاتو-چهار تاتو روی ساعد،یک تاتو پشت و دو تاتو روی بازوها

معنی تاتوها
تاتوهای قبلی وی معنی خاصی نداشت.اما رندی با استفاده از این هنر اسم همسرش را روی ساعد راست و اسم دخترش را روی ساعد چپ کنار یک شاخه ی رز قرمز قرار داد.رندی در مورد خالکوبی های جدیدش میگوید: این خالکوبی ها برایم معانی مختلفی دارد که فقط خودم میدانم و قصد ندارم معانی آنها را آشکار کنم.

جذابترین صفت
لبخند مغرورانه زدن-رندی در برابر لبخند ها سخت مقاومت میکند

انتخاب لباس زیر
خلاصه و راحت در همه جا»»جزئیات ورزشی««


حرفه
کشتی گیر حرفه ای

آغار بکار به صورت حرفه ای
2000

عضو فعلی
WWE

ورود به WWE
April 2002

فینیشر ها
RKO در حال حاضر
S u p e r RKO ویژه
Running punt ضربه به فرق سر حریف
O-Zone استفاده در سال 2002

حرکات بارز و اختصاصی
Inverted headlock backbreaker
Chinlock
Jumping knee drop
European uppercut
Gutwrench elevated neckbreaker
Standing dropkick
Body scissors
Scoop powerslam
Rapid forearm shots to head and chest of a seated opponent
Elevated DDT

آموزش دیده بوسیله ی
Bob Orton
South Broadway Athletic Club
Ohio Valley Wrestling

عناوین قهرمانی
OVW H a r d c o r e Champion دو بار
هفدهمین قهرمانی که سه عضو خانواده ی آنها در کشتی بودند
WWE Intercontinental Champion
WWE Tag Team Champion
WWE Heavyweight Champion
WWE Champion شش بار
جوانترین قهرمان تاریخ WWE

همکاران سابق
Triple H
Ric Flair
Batista
Stacy Keibler
Bob Orton
Edge
Ted Dibiase Jr و Cody Rhodes

بیاد ماندنی ترین دشمنی ها
Mick Foley
Undertaker
Triple H
Ric Flair
Degeneration X
Jeff Hardy
John Cena

عناوین:

جوانترین قهرمان تاریخ دبلیو دبلیو ای . . . سال 2004 . . . قهرمان سنگین وزن جهان
قهرمان اوهایو ولی رسلینگ هاردکور . . . دو بار
هفدهمین قهرمانی که سه نسل انها در کشتی کج بوده است
قهرمان بین قاره ای . . . یک بار
قهرمان تیمی دبلیو دبلیو ای . . . یک بار (همراه اج)
قهرمان سنگین وزن جهان . . . یک بار
قهرمان دبلیو دبلیو ای . . . شش بار
برجسته ترین مسابقات:

ارماگدون 2003 . . . . . رندی اورتن و ار وی دی . . . . . قهرمانی بین قاره ای
بکلش 2004 . . . . . رندی اورتن و کاکتوس جک(میک فولی) . . . . . نو هولدز بارید مچ
سامر اسلم 2004 . . . . . رندی اورتن و کریس بنوا . . . . . قهرمانی سنگین وزن جهان
ارماگدون 2005 . . . . . رندی اورتن و اندرتیکر . . . . . هل این ا سل
سامر اسلم 2006 . . . . . رندی اورتن و هالک هوگن . . . . . افسانه در مقابل قاتل افسانه ها
نیو یرز روولوشن2007 . . . . . ریتد ار کی او و دی اکس . . . . . قهرمانی تیمی دبلیو دبلیو ای
نو مرسی 2007 . . . . . رندی اورتن و ترایپل اچ . . . . . لست من استندینگ برای قهرمانی دبلیو دبلیو ای
رسلمانیا 24 . . . . . رندی اورتن و جان سینا و ترایپل اچ . . . . . قهرمانی دبلیو دبلیو ای
رویال رامبل 2009 . . . . . برنده رندی اورتن
بریکینگ پوینت 2009 . . . . . رندی اورتن و جان سینا . . . . . ای کوییت مچ

RKO چیست؟
اولین بار فینیشری مثل RKO در دهه ی 80 به نام Ace Crusher توسط شخصی به نام Johnny Ace صورت گرفت.بعد از او diamond dallas page یکی از ستارگان سابق دنیای کشتی چنین فینیشری داشت که Diamond Cutter نام داشت.اما آخرین شخصی که چنین فینیشری استفاده میکرد Stone cold steve austin بود که فینیشر وی Stone Cold Stunner نام داشت.
رندی میگویدکه سه چهار سال پیش وقتی که از این فینیشر استفاده میکردم،یک روز وینس به من گفت که بالاخره یک نام برای این فینیشر انتخاب کنم و تمام.
RKO مخفف اسم من است.Randal Keith Orton چه میتوانستم بگویم؟ تحت فشار بودم!
من میخواستم یک حرکت عمودی باشد.چون به این صورت موفق تر هستم.شب اول که برنامه ریزی کرده بودم یک حرکتی رو انجام بدهم،پایم شکست.بنابراین در طول زمان و به دور از رینگ به تماشای مسابقات نشستم.من بازیهای Diamond Dallas Page و Johnny Ace را پیگیری میکردم و همان شد که به فینیشرهای آنها دقت کردم و آنرا الگوی خود قرار دادم.جالب است زمانی که من برای بار اول از این فینیشر در مسابقه ای استفاده کردم هرگز قبلا آنرا تمرین نکرده بودم.
من میخواستم حرکتی رو انتخاب کنم که اندازه و وزن حریف برایم مهم نباشد.من میتوانم این فینیشر را روی بیگ شو یا روی ری میستریو انجام دهم.حجم مهم نیست.

RKO به کجا آسیب میزند؟
با اجرای این حرکت روی حریف فک،گردن و ستون فقرات بیشترین آسیب را می بینند.
  Randal "Randy" Keith Orton در تاریخ 1 آپریل 1980 در Tennessee به دنیا اومد و پدرش رسلر معروف باب ارتن هست که به Cowboy هم معروف بود و مادرش هم Elaine Orton هست ... رندی همچنین دو خواهر کوچکتر هم به نام های Becky و Nathan داره !!!

پدر رندی سختی های کشتی رو میشناخت و میدونست حضور رندی در دنیای رسلینگ باعث میشه اون از خانواده دور باشه و میخواست رندی از این حرفه دور باشه و در حد آماتور باقی بمونه ... رندی به دبیرستان Hazelwood Central رفت و اونجا کشتی آماتور رو ادامه داد ... پس از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان درس رو رها کرد و داوطلب خدمت در نیروی دریایی آمریکا شد !!!

اورتون قبل از اینکه وارد کشتی کج شود داوطلب خدمت سربازی سپاه دریایی ایلات متحده شد , او پس از اینکه غایب بدون اجازه شود یک سال خدمت بیشرفانه ادا کرد , او از فرمان های افسر فرمانده سرپیچی میکرد و به همین دلیل او زیر نظر قانون متحدالشکل دادگستری نظامی ازموده شد و رندی محکوم شده باید 38 روز در زندان نظامی اب خنک میخورد

رندی پس از آزادیش شروع به آغاز کریر حرفه ایش در کشتی کرد و به کمپانی MMWA-SICW رفت که یکی از زیرمجموعه های St. Louis Wrestling Club بود که زیر نظر Sam Muchnic هم قرار گرفته بود و اونجا زیر نظر ماچنیک و پدرش تمرین داده شد و مدتی هم برای The Promotion کشتی گرفت و اونجا با استارهایی مثل Ace Strange و Mark Bland مبارزه کرد ... همچنین رندی چندین بازی رو در World Organized Wrestling داوری کرد و اونجا برای عموش یعنی Barry Orton کشتی هم گرفت !!!Randy Keith Orton که در حرفه کشتی کج همان رندی اورتون گفته میشود در یکم اوریل سال 1980 در Knoxville متولد شد , او با لغب The Legend Killer(قاتل افسانه ها) به عنوان یک کشتی کار امریکایی وارد کمپانی معروف World Wrestling Entertainment شد , او هم اکنون در راو فعالیت میکند و کشتی کج کار نسل سوم هست , پدربزرگ او Bob Orton, Sr در سالها پیش کشتی گیر بوده و بعد از اون پدر رندی "Cowboy" Bob Orton و اکنون خود رندی در حال کشتی گرفتن است
اغاز حرفه
رندی اغاز حرفه خود را در سال 2000 با MMWA-SICW در شهر St. Louis, Missouri اغاز کرد , رندی اورتون توسط مربیان زیادی چون Ron Powers, Gary Jackson, Mark Bland, Jeremy Lightfoot, Phil E. Blunt و ترقی دهنده سوپراستار ها Tony Costa و همچنین پدر خود Cowboy Bob Orton پرورش یافت
.
World Wrestling Entertainment
او برای پیشرفت خود قراردادی را با WWE امضا کرد و برای امادگی بیشتر توسط WWE به Ohio Valley Wrestling فرستاده شد , خیلی زود او در تلویزیون WWE ظاهر شد و در یک مسابقه بر علیه بیلی گان در ششم مه سال 2001 در Sunday Night Heat(زیر مجموعه RAW) مسابقه داد , او در این مدت یکبار هم در 27 نوابر سال 2001 در Dark Match در WWF با براک لزنر مسابقه داد که این مسابقه باعث مصدومیت او شد و بعد از این مصدومیت او MRI داد که پزشکان به او گفتند که باید به مدت شش هفته به استراحت بپردازد
.
اورتون در 25 اوریل سال 2002 در کمپانی WWE وارد گروه اسمکدان شد که او در اولین مسابقه خود در اسمکدان مقابل هاردکور هالی قرار گرفت که در این مسابقه پیروز شد , اورتون در اسمکدان نقش کوچکی را داشت هرچند که او در مسابقه ای که با اندرتیکر بر سر کمربند WWE Undisputed Championship داشت تقریبا پیروز شده بود , او یکبار دیگر هم با براک لزنر بر سر کمربند Undisputed مسابقه داد که در ان مسابقه هم دست خالی ماند , چندی بعد او به راو منتقل شد و اولین مسابقه خود را در انجا زمانی اغاز کرد که توسط جیم راس معرفی شد و توانست تا Steven Richards را شکست دهد , رندی طی دو هفته ای که در راو مسابقه داشت بار دیگر دچار اسیب دیدگی شد و این بار اسیب دیدگی به طوری بود که کتف های او داشت از یکدیگر جدا میشد , او به پیش متخصص خود در St. Louis رفت و با همفکری با او تصمیم گرفت که کشتی گرفتن را برای چند ماه کنار بگذارد , رندی در این مدت اقدام به برنامه ای با نام Randy News Network کرد که در این برنامه که هر هفته پخش میشد عکس از رندی نشان داده میشد و همچنین خصوصیات رندی رو روشن میکرد و خبرهایی هم از وضعیت کتف رندی میداد , شکبه RNN هم مصاحبه هایی از رندی پخش میکرد که مصاحبه او را دستکاری میکرد و قسط داشت تا رندی را بدنام کند و او را شخصی خودخواه نشان دهد که این امر باعث شده بود که بعضی از طرفداران رندی با رندی لج شوند و در واقع بر علیه او شوند اما رندی برای جلوگیری از این توطئه e-mail برای خود ساخت تا از این طریق با طرفداران خود ارتباط برقرار سازد.
.
در 14 اوکتبر در راو وقتی او از وضعیت مصدومیت خود توضیح میداد و گفت که میخواهد مدتی نباشد انبوه تماشاچیان برای تمسخر و ازار او شروع به سرود خواندن کرد که یکصدا میگفتن: "Nah Nah Nah Hey Hey Hey Good bye" 
به محض اینکه رندی اورتون در بیستم ژانویه سال 2003 به راو بازگشت به کمک باتیستا و ریک فلیر و تریپل اچ شتافت و باعث شکست اسکوت استاینر رقیب تریپل اچ شد , از Evolution به دلیل مصدومیت های مجدد رندی اورتون و همچنین باتیستا خبری نبود تا اینکه در مه سال 2003 دوباره این گروه به طور مداوم یه یکدیگر پیوست , رندی اورتون زمامی به لغب "The Legend Killer" مشهور شد که همه دیدند او شروع به شکست دادن یا اهانت کردن به سوپراستاران قدیمی و نامدار شده و زمانی اورتون بسیار بدنام شد که به صورت سوپراستار نامدار Harley Race سیلی زد و از فینیشر خود RKO استفاده کرد
یکی از مهمترین مسابقات اورتون در طول حرفه اش شرکت در مسابقه حساس Elimination Chamber در سامراسلم 2003 بود که او باید مقابل Triple H, Shawn Michaels, Bill Goldberg, Chris Jericho و Kevin Nas قرار میگرفت , این بهترین موقعیت برای قهرمانی رندی بود هرچند که او در طول مسابقه تلاشش بیشتر بر سر این بود که تریپل مسابقه رو پیروز شده و باعث شود که تریپل اچ همچنان قهرمان بماند!
در 21 سپتامبر در PPV انفورگیون 2003 رندی با شاون مایکل مسابقه داد که این هم باز یکی دیگر از مسابقات نسبتا مهم رندی بود که عنوان مسابقه "Legend vs. Legend Killer" بود به هر حال رندی با کمک ریک فلیر در این مسابقه پیروز شد , در ادامه کار رندی پس از مدتی بر کمربند بین قاره ای که صاحبش RVD بود تمرکز کرد و سپس به این هدفش در ارماگدون 2003 با شکست دادن RVD رسید و قهرمان جدید کمربند بین قاره ای شد , رندی توانست تا رکوردار این کمربند در هفت سال گذشته شود و کمربند خود را به مدت هفت ماه حفظ کند
اورتون سال 2004 را با درگیری با یکی دیگر از سوپراستاران نامدار(Legend) یعنی میک فولی اغاز کرد , او در 15 دسامبر 2003 میک فولی را به مبارزه دعوت کرد اما این مسابقه برگذار نشد چون میک فولی در حال ترک کردن باشگاه WWE بود و با رندی مبارزه نکرد اما رندی تصاویری رو از میک فولی نشان داد و او را فردی ترسو نشان داد , بعد از گذشت مدتی(2004) میک فولی به راو بازگشت و تیمی را به همراه راک بر علیه اورتون , ریک فلیر و باتیستا تشکیل داد و باعث شد که این دو گروه در یک مسابقه هندیکپ در WrestleMania XX با یکدیگر مسابقه دهند , در WrestleMania XX همه شاهد بودند که رندی توانست تا فولی را پین کند و گروه خود را برنده مسابقه کند , یک ماه بعد این دو در بکلش 2004 در مسابقه هاردکور بر سر کمربند بین قاره ای بار دیگر رو به رو شدند و اینبار باز هم اورتون بود که پیروز شد , در PPV ونجنس ادج با شکست دادن رندی اورتون موفق شد تا به سلطنت 7 ماهگی رندی پایان دهد و کمربند بین قاره ای رو از ان خود کند , در بیست و ششم جولای در بتل رویالی که برای عنوان نفر اول قهرمانی برای کمربند سنگین وزن یعنی کریس بنوا در سامراسلم بود رندی با حذف کردن اخرین نفر یعنی جریکو این مجوز را کسب کرد تا شانس خود را برای کمربند سنگین وزن کسب کند , در سامراسلم 2004 رندی با شکست دادن بنوا به صورت پین فال موفق شد تا برای اولین بار قهرمان سنگین وزن شود و علاوه بر این جوانترین قهرمان کمربند سنگین وزن شود , رندی شب بعد از سامرالسم بار دیگر بنوا را شکست داد و کمربند خود را حفظ کرد اما گروه Evolution با حمله به رندی همه رو شوکه زده کرد , رندی دیگر عضو Evolution نبود و از ان گروه اخراج شد , اما تریپل اچ در هفته بعد از رندی خواست تا کمربند رو به او بدهد تا او را دوباره به Evolution راه دهد اما رندی کمربند را که نداد هیچ بلکه یک تف ناقابل هم به صروت تریپل اچ پرتاب کرد و این باعث شدت درگیری اورتون با تریپل اچ شد , در انفورگیون 2004 طبق معمول تریپل اچ با کمک Evolution با زدن پدیگری بر روی صندلی به رندی موفق شد تا قهرمان جدید سنگین وزن شود , فردای ان شب هم رندی در کیک جشن پیروزی تریپل اچ حضور داشت که با پردیدن ناگهانی از درون کیک تریپل اچ را قافل کرد و او را به درون کیک انداخت!
.
در سورووایور سریس 2004 رندی و بنوا و میون و جریکو در مقابل تریپل اچ و ادج و اسنیتزکی و باتیستا قرار گرفتند که تیم اورتون پیروز شد و این مسابقه که بر سر جنرال بودن راو برگذار شده بود رندی موفق شد تا مدتی جنرال راو باشد , در 29 نوابر سال 2004 رندی بتل رویالی برای کمربند سنگین وزن برگذار کرد و او مطمئن بود که تریپل اچ شکست میخورد اما هرچند که وینس پیشنهاد رندی را رد کرد و این مسابقه را به صورت بتل رویال برای نفر اول قهرمانی تغییر داد
در 13 دسامبر کمربند سنگین وزن vacated شد و به همین دلیل مسابقه Elimination Chamber در New Year's Revolution برای کمربند سنگین وزن با حضور رندی , Triple H, Chris Benoit, Edge, Batista و کریس جریکو ترتیب داده شد که سرانجام تریپل اچ با پین کردن رندی پیروز شد , رندی بار دیگر با شکست دادن باتیستا در راو مجوز قهرمانی برای کمربند سنگین وزن مقابل تریپل اچ در رویال رامبل 2005 را کسب کرد اما در رویال رامبل هم شکست خورد , رندی اروتون چندی بعد ادعا کرد که میتواند کهنه کار اسمکدان و شکست ناپذیر رستلمنیا یعنی اندرتیکر را شکست دهد , او با زدن RKO به یکی دیگر از افسانه ها یعنی Jake Roberts به انردتیکر هشدار داد که او واقعا قاتل افسانه ها هست , رندی نیز با زدن RKO به استیسی کیبلر که مدتی با او دوست بود به دوستیشان پایان داد , در اسمکدان هم که قبل از رستلمنیا برگذار شد رندی به اندرتیکر سیلی زد و باعث اوج خشم اندرتیکر شد , پدر رندی هم نیز برای مدتی منیجر رندی شد تا رندی با کمک پدرش موفق به شسکت اندرتیکر شوند , در رستلمنیا 21 هم با این حال که رندی با کمک پدرش حقه های زیادی زد اما این اندرتیکر بود که پیروز شد
شب بعد از رستلمنیا رندی با قهرمان جدید سنگین وزن یعنی باتیستا مسابقه داد که در این مسابقه رندی برای چندمین بار مصدوم شد و اینبار هم از شانه اسیب دیده بود , او به اسمکدان منتقل شد و در مسابقه ای که اندرتیکر با JBL داشت حضور پیدا کرد و به اندرتیکر حمله کرد و به او RKO زد و او را اگاه کرد که قاتل افسانه ها به اسمکدان امد , مسابقه این دو به سامراسلم کشید که اورتون با کمک پدرش اینبار موفق شد تا اندرتیکر را شکست دهد , در نو مرسی 2005 رندی و پدرش در یک مسابقه هندیکپ مقابل اندرتیکر قرار گرفتند که رندی اندرتیکر را درون طابوت انداخت و طابوت را اتش زد , در سورووایور سریس هم در مسابقه Smackdown v.s Raw رندی تنها بازمانده تیم اسمکدان توانست تا تنها بازمانده راو یعنی شاون مایکل را با دخالت JBL در مسابقه شکست دهد د پایان که سوپراستاران اسمکدان رندی را بر دوش گرفته بودند و او را تشویق میکردن اندرتیکر وارد میشود و نشان میدهد که درگیری این دو هنوز ادامه دارد , اندرتیکر رندی را به مسابقه HELL IN A CELL در ارماگدون 2005 دعوت کرد اما رندی دیگر حاضر نبود تا با اندرتیکر مسابقه دهد , در هر صورت این دو در ارماگدون در قفس مسابقه دادند و اندرتیکر با زدن تامب استون به رندی و پدرش پیروز شد و به این درگیری طولانی نه ماه پایان داد!!!
دو هفته بعد از ارماگدون بدلیل اینکه بوکرتی مصدوم شده بود رندی توافق کرد تا به نمایندگی بوکرتی با کریس بنوا در سری مسابقات "best of seven" مسابقه دهد و این پنجمین مسابقه بود که بوکرتی دوبار ان را پیروز شده بود و یکبارش هم کریس بنوا , در مسابقه ای که بنوا با رندی اورتون داد مسابقه به دلیل دخالت شارمل همسر بوکرتی DQ به نفع بنوا تمام شد , در هفته بعد این دو بار دیگر مسابقه دادند که این سری به دلیل دخالت اورلاندو جردن مسابقه بار دیگر DQ به نفع بنوا تمام شد(3-3) و اما در اخرین مسابقه این دو که به صورت no holds barred رندی با هواس پرتی هایی که بوکرتی و شارمل برای بنوا ایجاد میکردن موفق شد تا به بنوا RKO بزند و پیروز شود(اگر رندی میدونست بنوا یه سال دیگه میمیره صد در صد میباخت)

اورتون در رویال رامبل 2006 به عنوان اخرین نفر(شماره 30) وارد رینگ شد و توسط دومین نفر وارد شده یعنی ری میستریو حذف شد اما رندی ری میسترو را دعوت به مبارزه در NO WAY OUT برای نفر اول قهرمانی کمربند سنگین وزن کرد که ری مبارزه را قبول کرد هرچند که رندی پیروز شد , رندی باید با کورت انگل در رستلمنیا 22 بر سر کمربند سنگین وزن مسابقه میداد ولی در اسمکدان تدی لانگ جنرال اسمکدان قبول کرد که ری میستریو به این مسابقه اضافه شود و این مسابقه به صورت سه نفره برگذار شود که سرانجام ری میستریو با پین کردن کورت انگل پیروز شد
در ژوئن سال 2006 رندی بازگشت و در راو به کورت انگل حمله کرد به این ترتیب رندی با کورت در One Night Stand مسابقه میداد که او در ابتدا شکست خورد اما انتقام خود را در ونجنس از کورت گرفت
بعد از ان رندی مدتی با افسانه WWE یعنی هالک هوگان درگیر شد که پایان این درگیری سامراسلم 2006 و شکست رندی اورتون بود
چندی بعد در راو طبق مسابقه ای که اریک بشاف ترتیب داد ادج و رندی که تیم Rated RKO را تشکیل داده بودند مقابل تیم ریک فلیر و رادی پیپر بر سر کمربند تاگ تیم قرار گرفتند که ادج و رندی پیروز شدند و قهرمان جدید تاگ تیم شدند , قابل ذکر هست که در این زمانم تیم Rated RKO با DX هم درگیری داشت
در سال 2007 درگیری ادج و اورتون با DX ادامه داشت که ادج و اورتون با حمله کردن به ریک فلیر و مصدوم کردن او سعی کردن که خشم DX را بالا ببرن , این اتفات باعث شد که این دو گروه در هفتم ژانویه در New Years Revolution با هم مسابقه دهند که مسابقه ین دو گروه بی نتیجه ماند و این مسابقه باعث مصدومیت شش ماه تریپل اچ از پای راست شد , اما Rated RKO ادامه درگیری خود را با شاون مایکل دیکر عضو DX ادامه دادند که سر انجام قهرمان WWE سینا و شاون مایکل توانستد تیم ادج و اورتون را شکست دهند و قهرمان جدید این کمربند شوند , در بکلش هم اورتون بازهم در مسابقه چهار نفره ای سر کمربند WWE بود پیروز نشد , اما اورتون بار دیگر سراغ شاون مایکل رفت و در جادجمنت دی 2007 در حالی که شاون مصدوم بود اما به مسابقه خود ادامه داد و رندی با مصدوم کردن شاون یکی دیگر از افسانه ها را از بین برد
چندی بعد در راو مسابقه ای که رندی با RVD مسابقه داشت رندی با ضربه زدن به مغز RVD منجر شد که RVD بیهوش شود و این امر باعث شد که این دو در One Night Stand 2007 در یک مسابقه Stretcher match با هم رو به رو شوند , در ONS که تقریبا چیزی تا پیروزی رندی نمانده بود و داشت برانکار که بر رویش RVD بود را از خط رد میکرد RVD با چند لگدی که به صورت رندی زد باعث شد تا رندی گیج شود و با اندختن رندی بر روی برانکار و رد کردن او از خط تعیین شده پیروز شد اما رندی خشمگین بعد از مسابقه به RVD حمله کرد و اینبار باعث شد تا RVD هم مثل شاون دچار اسیب دیدگی شود
در دوم جولای 2007 در راو رندی در مسابقه Beat the Clock match که برنده این مسابقه با سینا در Great American Bash مسابقه داشت توانست تا جف هاردی را شکست دهد اما در مین اونت راو لشلی در کمترین زمان توانست تا شلتن بنجامین را شکست دهد و به همین دلیل رندی موفق نشد تا بار دیگر شانس خود را برای قهرمانی ازمایش کند
اینم چندتا از آهنگای ورودی رندی!:

اهنگ ورود به رینگ Randy Orton (بعد از تیم شدن با اج)

دانلود
اهنگ ورود به رینگ Randy Orton (مورد استفاده در حال حاضر):
دانلود
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 19 مرداد 1391 05:20 ب.ظ